Запит

У зв'язку із зверненнями громадян щодо неможливості подання запитів на отримання публічної інформації в електронному вигляді через веб-сайти реєстраційних служб та згідно з частиною 6 статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» Реєстраційна служба Головного управління юстиції у Луганській області надає можливість подати  запит на отримання публічної інформації. Для цього необхідно:

1. Завантажити форми (Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3, Додаток 4, Додаток 5, Додаток 6, Додаток 7)

2. Подати запит:

на поштову адресу:  91016, м. Луганськ, пл.Героїв Великої Вітчизняної війни, 3а (на конверті вказувати "Публічна інформація");

на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ;

телефаксом: (0642) 53-81-19.

3. Запит  на інформацію може бути подано запитувачем особисто до спеціального  структурного  підрозділу,  який  організовує   в установленому порядку доступ до публічної інформації, розпорядником якої є Головне управління юстиції у Луганській області,  за  адресою: 91016, м. Луганськ, пл.Героїв Великої Вітчизняної війни, 3а, кімната № 529.

4. Форми  запитів  можна  отримати  в  Головному  управлінні юстиції у Луганській області за адресою: 91016, м. Луганськ, пл.Героїв Великої Вітчизняної війни, 3а, кімната № 529.

5. У запиті необхідно зазначити спосіб отримання інформації.

6. Відповідь на  запит  на  інформацію  надається  у  спосіб, обраний запитувачем, протягом п'яти робочих днів з дня надходження запиту.

7. У  разі, коли  запит  на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи  свободи  особи,  інформації  щодо стану навколишнього   природного   середовища,  якості  харчових продуктів  і  предметів  побуту,  аварій,  катастроф,  небезпечних природних  явищ  та  інших  надзвичайних ситуацій,  що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян,  відповідь надається протягом 48 годин з дня отримання запиту.